Министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Борис Пашалић састао се данас са деканом Шумарског факултета у Бањалуци Маријаном Каповић Соломун са којом је разговарао о актуелној и будућој сарадњи и пројектима Министарства и Шумарског факултета. Разговарано је и о актуелном стању у области шумарства.