
О благодети шума и њиховом утицају на људско здравље говорили су гости емисије „У фокусу“, деканица Шумарског факултета проф.др Маријана Каповић Соломун и декан Медицинског факултета проф. др Ранко Шкрбић.
Емисија „У фокусу“ емитована је у програму Радио-телевизије Републике Српске.






