Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци учествовао је на манифестацији „Дан отоврених врата“ коју су организовале ЈУ СШЦ „Никола Тесла“ и ЈУ СШЦ „Јован Дучић“ из Теслића 23.04.2025. године.
Проф. Др Владимир Петковић, Ранко Васиљевић, ма и Јелена Чучковић, ма разговарали су са ученицима о начину рада и материјално техничким условима на Шумарском факултету, као и о условима студирања на Универзитету у Бањој Луци, смјештаја, исхране и другим садржајима које нуди Универзитетски град, али и Бања Лука као највећи административни и универзитетски центар Републике Српске.











