Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци обиљежава Дан шума, 21. март. Обиљежаваље овог битног датума реализоваће се кроз низ активости: учешће наших професора у радио-телевизијским емисијама, посјетом средњим школама и садњом садница у Кампусу Универзитета у Бањој Луци у сарадњи са партнерима: ЈПШ „Шуме Републике Српске“ а.д. Соколац, ресорним Министарством уз посјету ученика Политехничке школе из Бања Лука.















