Na Šumarskom fakultetu Univerziteta u Banjoj Luci održan je sastanak Rukovodstva Šumarskog fakulteta i predstavnika Centra za istraživanje i razvoj iz Gradiške. Na sastanku je bilo riječi o širokom spektru mogućih zajedničkih aktivnosti, od zajedničkog obrazovanja kadrova na svim nivoima potrebnih drvoprerađivačkoj industriji, preko pružanja usluga u edukaciji i promociji, do zajedničkih aplikacija na projekte od interesa za obje institucije.
Razgovor je bio dinamičan i konstruktivan, a obzirom na pokazan entuzijazam sa obje strane, za očekivati je brz početak realizacije zajedničkih aktivnosti.







