Одбор за животну средину, просторно планирање и одрживи развој Одјељења природно-математичких и техничких наука Академије наука и умјетности Републике Српске и Архитектонско-грађевинско-геодетски и Шумарски факултет Универзитета у Бањој Луци, а у сарадњи са Министарством за просторно уређење, грађевинарство и екологију и Министарством за научнотехнолошки развој, високо образовање и информационо друштво Владе Републике Српске позивају вас на
Симпозијум
ПРОСТОРНО ПЛАНИРАЊЕ И
ЗАШТИТА ПРИРОДНИХ ДОБАРА
У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ
Симпозијум биће одржан у петак, 17. новембра 2023, са почетком у 9.30 часова, у Бањој Луци, нова зграда Архитектонско-грађевинско-геодетског и Шумарског факултета, Булевар Војводе Петра Бојовића 1А.







